.

.

100pcs/многу 20700 Литиум Батерија Висока Температура Изолациони Заптивка Сина Топка Рамна Површина Мат Изолација Meson

100pcs/многу 20700 Литиум Батерија Висока Температура Изолациони Заптивка Сина Топка Рамна Површина Мат Изолација

DEN 24.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
yes
Број На Модел На:
Сина*19.0*11.5*0.4
Бренд Име:
ZUCZUG
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Со USB:
no

Стоката во категоријата