.

.

Персоналните Слика Рамка Свадба Слика Рамка Обичај Фото Рамка Свадба Подарок

Персоналните Слика Рамка Свадба Слика Рамка Обичај Фото Рамка Свадба Подарок

DEN 623.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
20.7cm X 17cm
Стил:
Пастирски
Тип:
Фото Рамка
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
f3
Материјал:
Дрво
со слика картичка:
No
Бренд Име:
aoophunda
Рамка:
Селски Рамка
слика рамка:
Фото Рамка
Спомен Фрам:
Кабина Рамка
Булчински Туш рамка:
Кабина Рамка

Стоката во категоријата