.

.

LED Таванот Светилка Светла Luminaria Со Далечински Управувач Dimmable Боја

LED Таванот Светилка Светла Luminaria Со Далечински Управувач Dimmable Боја

DEN 3072.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Абажур Боја:
40 СМ 24W, 50 CM 36W
Емитуваат Боја:
dimmer со далечински управувач, дел без далечински управувач, Г.С. без далечински
Тип На Објект:
таванот светла
сертификација:
ЕМК,RoHS,LVD,CCC,CE
База Тип:
Никој
Примена:
Бања,Foyer,Кујна,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Осветлување Област:
10-15square метри
Карактеристики:
LED Dimmer Далечински Таванот Лустерот
Стил:
Модерна
Материјал:
Метал
Техника:
обложено
Заврши:
Полиран Хром
Напон:
90-260V
Е dimmable:
Yes
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Ironware + Акрилик
Број На Модел На:
VY-HMI-MKLLM
Бренд Име:
Veayas
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Гаранција:
2 години
Употреба:
Дневно осветлување
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Никој
Извор На Енергија:
AC
Број на извори на светлина:
> 20

Стоката во категоријата