.

.

1Pc DC Мотор Широк Напон PWM Голема Брзина 6V-90V Оценет 10A Max 15A 1000W Фреквенција:15Khz LED Dimmer за DIY Панел LED Лента Светлина

1Pc DC Мотор Широк Напон PWM Голема Брзина 6V-90V Оценет 10A Max 15A 1000W Фреквенција:15Khz LED Dimmer за DIY Панел

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нежните
сертификација:
RoHS,CE,CCC
Бренд Име:
MARSWALLED
Гаранција:
1 година
Max. Оптоварување На Моќ:
90W
Карактеристики:
DC мотор со прилагодување Пулсот-Ширина-Modulated
Број На Модел На:
ZS-X4A
Материјал:
pcb
PWM должност циклус:
1% -100%
Работен напон:
6V-90V DC
Работат на струјата:
Номинална 10A(Max 15A, сугерираат да не текот 10A)

Стоката во категоријата