.

.

10Pcs/Многу AC 250V/3А 125V/5A ЗА/НА 2 Две Позиција DPDT 2P2T DP2T 2PDT Toggle Прекинувач за Заклучување 6 Pin 6mm Навој Монтажа

10Pcs/Многу AC 250V/3А 125V/5A ЗА/НА 2 Две Позиција DPDT 2P2T DP2T 2PDT Toggle Прекинувач за Заклучување 6 Pin 6mm

DEN 48.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
202
Гаранција:
1y
Карактеристики:
switchs
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Материјал:
Пластични
тековната:
5A
сертификација:
CE,CCC

Стоката во категоријата