.

.

Фудбалскиот латино Танц Чевли За Жена Сатен Со Rhinestones Прилагодено 8 см пета Топла Продажба Танц Чевли JYG839

Фудбалскиот латино Танц Чевли За Жена Сатен Со Rhinestones Прилагодено 8 см пета Топла Продажба Танц Чевли JYG839

DEN 1308.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Датум На Издавање:
Spring2018
Пол:
Жените
Број На Модел На:
JYG839
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Outsole Материјал:
Мека Единствена
Горниот Материјал:
Сатенски
Ниво На Пракса:
Напредни
Затворање Тип:
Чипка-Up
Декорација:
Кристал
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
HXYOO
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата