.

.

Автомобил Кал Клапи За Субару Шумите SH 2008 - 2013 Mudflaps Поздравниот Чувари Кал Размавта Mudguards Фендер Пред Задните 2010 2012

Автомобил Кал Клапи За Субару Шумите SH 2008 - 2013 Mudflaps Поздравниот Чувари Кал Размавта Mudguards Фендер Пред

DEN 840.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Mudguards
Објектот Должина:
1inch
Име На Модел:
За Субару Шумите SH 2008 2009 - 2013
Модел Година:
2008 2009 2010 2011 2012 2013
Материјал Тип:
За Субару Шумите SH 2008 2009 - 2013
Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
CAPQX
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
За Субару Шумите SH 2008 2009 - 2013
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
1inch

Стоката во категоријата