.

.

Природни Црниот Турмалин Гем монистра, Кристалните Зрнца, Круг Полу Скапоцени Gem камен Монистра,4 6 8 10 12mm,1string 15.5

Природни Црниот Турмалин Гем монистра, Кристалните Зрнца, Круг Полу Скапоцени Gem камен Монистра,4 6 8 10 12mm,1string

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Дијаметар:
4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Тежина:
60g
Бренд Име:
URORU
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
Скапоцен Камен Монистра
Главниот Камен:
Црниот Турмалин
Камен Методот На Третман:
Природни
Камен Создавање Метод:
Природни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
6mm 8mm 10mm 12mm
Надворешниот Дијаметар:
4mm 6mm 8mm 10mm 12mm

Стоката во категоријата