.

.

OEEKOI Камен Шема Спојувалка за Каиш Торбичка Holster Случај за Micromax Гром Q370/Q339/Q335/D320/AD4500

OEEKOI Камен Шема Спојувалка за Каиш Торбичка Holster Случај за Micromax Гром Q370/Q339/Q335/D320/AD4500

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
A94, Болт D320, се Обединат 2 A106, Болт Q339, Болт A66, Болт AD4500, A200, Болт Q370, Болт Selfie, Болт A69, Болт Q335, се Обединуваат 3 Q372
Големина:
4.5-4.8
Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Обична,Бизнис
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Футроли & Клипови
Компатибилен Бренд:
Micromax
стп кожа случај:
торбичка случај
Пакет:
opp
is_customized:
Yes
држачот на случај:
камен шема случај
боја:
црна браун
Број На Модел На:
за Micromax Гром Q370/Q339/Q335/D320/AD4500/A69/A66/Selfie случај
ОДГОВАРА ЗА:
за Micromax A94/Обедини 3 Q372/Обедини 2 A106/A200 случај

Стоката во категоријата