.

.

Вештачки Европската Маслиново Дрво Гранки лист со маслиново овошје остава за дома свадба оркестарот лажни зелени цвеќиња

Вештачки Европската Маслиново Дрво Гранки лист со маслиново овошје остава за дома свадба оркестарот лажни зелени цвеќиња

DEN 109.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Цвет Стил:
Цвет Букет
Повод:
Свадба
Бренд Име:
firlar
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
Цвет Гранка
Стил:
Цвет
Тип:
Маслиновото Дрво Гранки

Стоката во категоријата