.

.

Слонова коска Бела 65cm*85cm два слоја Чешел Булчински Превез Краток Свадба Превез Едноставна Невестата Превез Свадба Додатоци

Слонова коска Бела 65cm*85cm два слоја Чешел Булчински Превез Краток Свадба Превез Едноставна Невестата Превез Свадба

DEN 259.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Бела, Боја На Слонова Коска
Тип На Објект:
Свадба Превези
Пол:
Жените
Превези Слоеви:
Две-Слој
Број На Модел На:
ZDH006
Материјал:
Полиестер
Техника:
Никој
Превези Работ Стил:
Се Сече На Работ
Бренд Име:
LOVSKYLINE
Тип:
Рамо Должина Превез
Одделот За Името:
Возрасни
боја:
белата боја на слонова коска
Количина(MOQ):
1 парче е, исто така, ја прифати
Пакување:
1pc/opp Вреќа
испорака:
Од Кина Пост epacket (Бесплатен превозот)
време на испорака:
2-3 дневна
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата