.

.

Mnotht 1/6 Скала Секси Маскирна вест панталони одговараат на Женски Војник долна облека, Облека За 12in Акција Фигури PH UD JO Тело Играчки

Mnotht 1/6 Скала Секси Маскирна вест панталони одговараат на Женски Војник долна облека, Облека За 12in Акција Фигури

DEN 399.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Само На Облека
Бренд Име:
Mnotht
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Девојки
Тема:
Филм & TV
Материјал:
Фланелен
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
One Size
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
2-4 Години,5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години,> 3 години
Димензии:
1/6 Големина
Предупредување:
Само За 1/6 Играчки
Број На Модел На:
Mnotht 1/6 Женски Војник Облека
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/6
забелешка:
Само За 1/6 Играчки

Стоката во категоријата