.

.

Модерната Акварел Зебра Линии Перница Покрива Дома Декор Детска Соба Дневна Соба Троседот Седиште Канцеларија Плоштадот Памук, Лен Навлаки

Модерната Акварел Зебра Линии Перница Покрива Дома Декор Детска Соба Дневна Соба Троседот Седиште Канцеларија Плоштадот

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
45X45cm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Техника:
Рачно изработени
Стил:
Обична
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
A0987
Материјал:
Лен / Памук
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Mycojines
Употреба:
Bookcase
Материјал/Материјал во боја:
Полиестер Лен/Беж
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7*17.7 inch and 11.8*19.69 inch
ОТВОРЕТЕ:
невидливи патент
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
Модел 1:
На зебра тело ленти не се исти на двете крајот
Шема 2:
Црна и бела зебра главата нерегуларни шема trilateral акварел

Стоката во категоријата