.

.

Турбо Обнова Поправка комплет BV43 53039880122 53039880144 53039700144 28200-4A470 282004A470 За KIA Sorento 2001-06 D4CB 2.5 L CRDi

Турбо Обнова Поправка комплет BV43 53039880122 53039880144 53039700144 28200-4A470 282004A470 За KIA Sorento 2001-06

DEN 911.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BV43 53039880144 28200-4A470 За KIA Sorento D4CB 2.5 L CRDi
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
Турбо Обнова комплет за Поправка колекции BV43 28200 4A470 28200 4A470FF
Дел Број:
53039880144 53039700144 53039700122 53039880122
OE БР.:
28200-4A470 28200-4A470FF 282004A470 282004A470FF
Апликацијата возило:
За KIA Sorento 2001-2006 D4CB 2.5 L CRDi 125KW
Примена на моторот:
D4CB 2.5 L CRDi 170HP Еуро 4 Дизел Вода за ладење и Масло за подмачкување
Ладење:
5303-988-0144 5303-970-0144 5303-970-0122 5303-988-0122 5303 988 0144
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Гарантен период:
12 месеци
Модел:
BV43 53039880144 28200-4A470 За KIA Sorento D4CB 2.5 L CRDi

Стоката во категоријата