.

.

ПЛАСТИЧНИ КУЈНА ТАПА

ПЛАСТИЧНИ КУЈНА ТАПА

DEN 48.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Слив Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Класичен
Бренд Име:
LIQUAN
Инсталација Тип:
дек монтирани
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Број На Модел На:
w3
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Рачки:
Една Рачка

Стоката во категоријата