.

.

Година Се Упатиле Вистински Калкулатор Графички Led Калкулатор Научни Достав 1722 Тенок Време И Датум Екранот За Студентите

Година Се Упатиле Вистински Калкулатор Графички Led Калкулатор Научни Достав 1722 Тенок Време И Датум Екранот

DEN 373.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Бела
Стил:
Научни
Материјал:
Пластични
Извор На Енергија:
Батеријата
Применливи Батерија Тип:
Батеријата
Max. Бројки:
10
Број На Модел На:
1722
Бренд Име:
Достав
Употреба:
Да се пресмета
Име:
Достав

Стоката во категоријата