.

.

Мистериозен сценско Позадина y-775,10 ft x20ft Страна се Насликани Фотографија Позадина,estudio fotografico,позадини за фото студио

Мистериозен сценско Позадина y-775,10 ft x20ft Страна се Насликани Фотографија Позадина,estudio fotografico,позадини

DEN 1267.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Муслин
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
y-775
Тип:
Рачно Насликани
Бренд Име:
FOTOKEEN
Стил:
Сценско
ОЕМ:
може да бидат прифатени
Големина:
10ft*20ft (3m*6m )
Материјал & големина:
Може да се прилагоди
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата