.

.

WYSIWYG 20pcs 17x12mm Камера Шарм, DIY Накит Додатоци

WYSIWYG 20pcs 17x12mm Камера Шарм, DIY Накит Додатоци

DEN 60.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
WYSIWYG
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
WYSIWYG
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Други

Стоката во категоријата