.

.

70mm Голема Lt Сината Кристална Топка+Кристал Стојат Стакло Fengshui Топката Кристал Сфера среќно Топката Свадба Подарок Бесплатен Превозот

70mm Голема Lt Сината Кристална Топка+Кристал Стојат Стакло Fengshui Топката Кристал Сфера среќно Топката Свадба Подарок

DEN 456.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Бренд Име:
HBL
Дијаметар:
70MM
Висина:
70MM
Должина:
70mm
Ширина:
70mm
Број На Модел На:
70MM
боја:
Аквамарин
Големина:
70mm
Количина:
1pc
Стил:
Народната Уметност
Употреба:
Дома декорација
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата