.

.

8 случаи/Многу В Крива 8/9/10/11/12/13/14/15mm Свила Eyelash Продолжување Вештачки eyelash Лажни Лажно Око Lash Трепките

8 случаи/Многу В Крива 8/9/10/11/12/13/14/15mm Свила Eyelash Продолжување Вештачки eyelash Лажни Лажно Око Lash Трепките

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Навивам:
C
Дебелина:
0.15 mm
Должина:
mix length
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Количина:
8 случаи
Големина:
0.15C
Број На Модел На:
8jm
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Бренд Име:
navina
Должина:
8/9/10/11/12/13/14/15mm
Тврдост:
Мека
Дебелина:
0.15 mm
Потекло:
Кина,Копното

Стоката во категоријата