.

.

MEIJIA 3D Криви Карбонски Влакна Мека Работ Калено Стакло За Meizu u10 у20 m3s m5s mx6 Екран Заштитник За meizu м3 м5 забелешка про 6

MEIJIA 3D Криви Карбонски Влакна Мека Работ Калено Стакло За Meizu u10 у20 m3s m5s mx6 Екран Заштитник За meizu м3

DEN 42.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
За meizu U10, За meizu У20, М3 M3S мини, За meizu M5, За meizu M5S, За meizu М3 забелешка, За meizu М5 забелешка, За meizu MX6, За meizu Про 6
Материјал:
Бела, Златна, Црна
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
Meizu
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
No
Материјал 1:
3D Карбонски влакна мека работ+ калено стакло
боја:
White/Black/Злато
Компатибилен Мобилен 1:
3D Мека работ galss филм За Meizu u10 /
Компатибилен Мобилен 2:
Целосна покрие мека работ стакло филм За Meizu m3/m3s/
Компатибилен мобилен 3:
Карбонски влакна Екран Заштитник За Meizu м3 note /м5
Компатибилен мобилен 4:
Калено стакло За Meizu про 6
Компатибилен мобилен 5:
Премиерот стакло филм За Meizu MX6
Карактеристики:
Ефикасно заштита на екранот
Состојба:
100%Сосема Нов
квалитет:
А+++

Стоката во категоријата