.

.

Замена на Проектор Крушка Светилка BL-FP230D / СП.8EG01G.C01 за OPTOMA HD180 / EH1020

Замена на Проектор Крушка Светилка BL-FP230D / СП.8EG01G.C01 за OPTOMA HD180 / EH1020

DEN 936.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
BL-FP230D
Бренд Име:
Inmoul
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални
сертификација:
CCC
Карактеристики:
Замена Голи Светилка

Стоката во категоријата