.

.

Шангај Приказна Нова Мода Сомот Qipao Кинеската женска Облека Cheong-сем Фустан везови цвеќиња Чипка Qipao 3 боја

Шангај Приказна Нова Мода Сомот Qipao Кинеската женска Облека Cheong-сем Фустан везови цвеќиња Чипка Qipao 3 боја

DEN 1296.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Број На Модел На:
D0256
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
шангај приказна
Материјал:
Памук,Rayon,Полиестер

Стоката во категоријата