.

.

Goophone S5 случај Висок Квалитет на Модата Паричникот Стојат прекривачот Кожа за Goophone S5 Случај+следење на број

Goophone S5 случај Висок Квалитет на Модата Паричникот Стојат прекривачот Кожа за Goophone S5 Случај+следење на број

DEN 191.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
Yes
Тип:
Случај
Материјал:
кожа
Функција:
Анти-удар
Мало Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Случај За Goophone S5
Бренд Име:
ACROLRS
Компатибилен Бренд:
Goophone
боја:
црна, сина, кафена и црвена Роза розова боја црвена
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Трговија на големо:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина

Стоката во категоријата