.

.

30pcs/многу Висок квалитет 49 52 55 58 62 67 72 77 82mm центар стиснете Snap-на ззп покрие лого за canon Објектив на камерата

30pcs/многу Висок квалитет 49 52 55 58 62 67 72 77 82mm центар стиснете Snap-на ззп покрие лого за canon Објектив

DEN 780.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Калибар:
49mm, 52mm, 55мм, 58mm, 82mm, 62mm, 67mm, 72mm, 77mm
боја:
лого за canon
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
CANON
Бренд Име:
Haosim
Број На Модел На:
49 52 55 58 62 67 72 77 82mm

Стоката во категоријата