.

.

OFNA/HOBAO ТРКИ 89017 Поставите Завртки M 5 X 8, 4 Парчиња за 1/8 ХИПЕР 8SC Бесплатен Превозот

OFNA/HOBAO ТРКИ 89017 Поставите Завртки M 5 X 8, 4 Парчиња за 1/8 ХИПЕР 8SC Бесплатен Превозот

DEN 98.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
GWOLVES
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Технички параметри:
Вредност 2
Број На Модел На:
OFNA/HOBAO ТРКИ
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Моторс
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Поставете Завртки M 5 X 8, 4 Парчиња

Стоката во категоријата