.

.

Вистински Фото Кралска Сина Чипка Applique Сирена Вечер Фустан Година Екипажот Beaded Стожерот Backless Свадба Партија Гостин На Вечерта Gown

Вистински Фото Кралска Сина Чипка Applique Сирена Вечер Фустан Година Екипажот Beaded Стожерот Backless Свадба

DEN 3336.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Број На Модел На:
HS02
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading
Ткаенина Тип:
Сатенски
Воз:
Никој
Бренд Име:
H&S БУЛЧИНСКИ
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Материјал:
Spandex
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Половината:
Природни
Големина:
custom made
Боја:
сопствени направени
Употреба:
Партија
Hemline:
Кат Должина
изработка:
Beaded
дизајн:
Моден
Превозот начин:
UPS,TNT,DHL,FEDEX
време на испорака:
10-15days
Стил:
вечерните фустани,вечер gown
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Стоката во категоријата