.

.

8in FME машки plug да SMB женски десен агол адаптер за полнач 20CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG316 продолжување на кабелот

8in FME машки plug да SMB женски десен агол адаптер за полнач 20CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG316 продолжување

DEN 119.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ продолжување Кабел
Земјата Регион на Производство:
Шенжен Кина, Хонгконг
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
MPN:
Конектор А:
FME машки(внатре завртка & центар е машко, pin)
Конектор Б:
SMB женски право агол(надвор завртка & центар е женски pin)
позлата:
Mountin:
Оперативен Фреквенција:
Должина:
20CM/8INCH
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата