.

.

Нов Висок Квалитет Ultrathin Мека Транспарентен Кристално Јасна Флексибилни TPU Случај Покритие За Samsung Галакси S6 G920 G9200

Нов Висок Квалитет Ultrathin Мека Транспарентен Кристално Јасна Флексибилни TPU Случај Покритие За Samsung Галакси

DEN 47.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
Yes
Компатибилен Бренд:
Samsung
Материјал:
силикон
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Број На Модел На:
За Samsung Галакси S6 G920 G9200
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
Силиконски Случај
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Обична

Стоката во категоријата