.

.

Нигериската Монистра Кристал Ѓердани Хривнија Обетки Африка Свадба Монистра Накит Поставите HD0755

Нигериската Монистра Кристал Ѓердани Хривнија Обетки Африка Свадба Монистра Накит Поставите HD0755

DEN 1029.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Обетки/Прстен
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
HD0755
Должина на Ѓердан/Хривнија:
18(Првиот Ред)/8
Повод:
Партија
боја:
Виолетова
Големина на монистра:
6mm

Стоката во категоријата