.

.

15EDG-3.5-14P 14Pin Plug Завртка Терминал Блок ROHS приклучок од 3,5 mm 10pcs/многу Бесплатен превозот

15EDG-3.5-14P 14Pin Plug Завртка Терминал Блок ROHS приклучок од 3,5 mm 10pcs/многу Бесплатен превозот

DEN 201.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
15EDG-3.5-14P
is_customized:
Yes
Тип:
Pluggable Терминал

Стоката во категоријата