.

.

48pcs Мини круг 1W LED вградна светилка 3-3.4 V/300-350mA Место Led светилка Накит Вино Кабинет Светла led таванот Бесплатен превозот CE, ROHS

48pcs Мини круг 1W LED вградна светилка 3-3.4 V/300-350mA Место Led светилка Накит Вино Кабинет Светла led таванот

DEN 2667.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Ден бела, Топло бела, Ладно Бела
Wattage:
1W 30D DC3V, 1W 120D DC3V
сертификација:
УЛ,RoHS,CE
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Боја На Каросеријата:
Бела
Бренд Име:
KPSUN
Моќ Толеранција:
3%
Број На Модел На:
Мини плоштад светилка
Материјал:
Алуминиум
Напон:
90-260V
Гаранција:
3 Години
Е dimmable:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
LED
Примена:
Внатрешна
Модел:
Мини плоштад светилка
KV:
3000'6500K
CRI:
>0.8
PF:
>0.95
моќност:
1W
Лумен:
100lm/w
Зрак Ангел:
100D
Текст тековната:
3-3.4 V/300-350mA
IP:
IP52
боја:
Сребро.

Стоката во категоријата