.

.

Бесплатни Shiping 18KW220-240V 50/60HZ 1 ФАЗА HIGHT КВАЛИТЕТ ИЗВОЗ СТАНДАРД Генератор на Пареа Висока Qaulity За Дома БАЊАТА употреба

Бесплатни Shiping 18KW220-240V 50/60HZ 1 ФАЗА HIGHT КВАЛИТЕТ ИЗВОЗ СТАНДАРД Генератор на Пареа Висока Qaulity За Дома

DEN 12552.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Сауна, Соби
Функција:
Влажна Пареа
Функција:
Компјутер Control Panel
Број На Модел На:
НЕ-180
Главен Материјал:
matel и SUS
Капацитет:
17-19
сертификација:
CE
моќност:
18KW
Напон:
220V-413V
потрошувачка:
автоматско мозоци
Место на Потекло:
Guangdong Кина
Примена:
18CBM акрилик пареа соба, 12CBM тула или камен соба
Бизнис режим:
производител
Материјал:
Matel
Време поставување:
30min. до 8 часа или lasing долго време
Температурата Поставување:
35-55degress,95-131Fahrenheit

Стоката во категоријата