.

.

kalaisike универзален автомобил кат мат за Мерцедес Бенц Сите Модели од E класа GLA GLE S500 GLK A160 180 B200 c200 c300 автомобил стил

kalaisike универзален автомобил кат мат за Мерцедес Бенц Сите Модели од E класа GLA GLE S500 GLK A160 180 B200 c200

DEN 1679.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Матс & Теписи
C350-Година:
2012,2013,2010,2014,2008,2009,2015,2011
Објектот Тежина:
about 2kg
Објектот Дијаметар:
43cm
Објектот Ширина:
45cm
Објектот Должина:
70cm
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
Мерцедес-Бенц Модел:
C350
Име На Модел:
Универзална
Објектот Висина:
3cm
Бренд Име:
kalaisike
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Специјални Функции:
Anti-fouling, прашина, лесна за чистење
боја:
црвена,црна,беж,сива,кафена,кафе,пурпурна,црвено вино

Стоката во категоријата