.

.

Производителот Извори Челик T6 флуоресцентна светилка носителот метал цевка извори клипови

Производителот Извори Челик T6 флуоресцентна светилка носителот метал цевка извори клипови

DEN 1111.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Железо
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
ПРЕПРАТЕНА-14DL0714-3
Употреба:
T6 Флуоресцентна Светилка Клип
Оптоварување Тип:
T6 Флуоресцентна Светилка Клип
Стил:
T6 Флуоресцентна Светилка Клип
Дебелина:
0.5 mm
Заврши:
Никој
Употреба:
T6 Флуоресцентна Светилка Клип
MOQ:
500pcs

Стоката во категоријата