.

.

Трговија на големо MTB кочница диск дијаметар 180MM СТРАСТВЕН BB5 планински велосипед додатоци HS1 и G3 со адаптер BB7 Диск сопирачки

Трговија на големо MTB кочница диск дијаметар 180MM СТРАСТВЕН BB5 планински велосипед додатоци HS1 и G3 со адаптер

DEN 2747.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
HS1180 Со адаптер, G3180 Со адаптер
Употреба:
Патот Велосипеди,Планински Велосипеди,BMX
Систем За Сопирање:
Хидраулични Диск Сопирачки (Хидраулична Сопирачка Рампа)
Број На Модел На:
HS1 G3
Големина:
180MM
Материјал:
Челик
Бренд Име:
велосипедизам херој
Компоненти:
Чевли
планински велосипед хидраулични сопирачки:
хидраулични диск кочница велосипед кочница
накладките:
BB5
180mm:
велосипед делови mtb
планински велосипед :
СТРАСТВЕН BB7
Велосипедот Делови:
Диск сопирачки
велосипед страствен:
Систем За Сопирање
Хидраулични Сопирачки Подлога:
BB5 Диск Кочница Роторот
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата