.

.

SVJBR1616H11 93 степен надворешни вртење алатка носителот Portaherramientas Torno и струг алатка држачот за карбид инсерти

SVJBR1616H11 93 степен надворешни вртење алатка носителот Portaherramientas Torno и струг алатка држачот за карбид

DEN 502.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тврдост:
HRC40--46
Бренд Име:
SLONS
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Обложување:
NO
Број На Модел На:
SVJBR1616H11
Материјал:
Легура Картон челик
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата