.

.

БЕЛ ВИСОК КВАЛИТЕТ ПП ПЛАСТИЧНИ ТАПА ЦЕНА

БЕЛ ВИСОК КВАЛИТЕТ ПП ПЛАСТИЧНИ ТАПА ЦЕНА

DEN 48.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Една Рачка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Rotatable Или Не:
Yes
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
w7
Површински Третман:
Полиран
Стил:
Класичен
Спреј Тип:
Никој
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Површина По Завршувањето:
pp

Стоката во категоријата