.

.

STERNBILD Лето Обвиткан Возбудува Долг Фустан за Жените Мода Солидна Партија Фустани Пеперутка Ракав Фустан Забавува Дел Одговараат на

STERNBILD Лето Обвиткан Возбудува Долг Фустан за Жените Мода Солидна Партија Фустани Пеперутка Ракав Фустан Забавува

DEN 848.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Бренд Име:
Sternbild
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Секси & Клуб
Половината:
Природни
Силуета:
Труба / Сирена
Sleeve Должина(cm):
Краток
Деколте:
Slash вратот
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Кат Должина
Број На Модел На:
LOA192
Декорација:
Возбудува
Име на производ:
Лето Обвиткан Возбудува Долг Фустан
превозот:
Бесплатен превозот од ePacket или Кина Пост Воздух Mail
Место на Потекло:
Гуангжу Во Кина(Копно)
Големина:
S,M,L,XL
quatity:
Добар квалитет
фабрика:
Yes
Пол:
Жени,Девојки,Дами
Сезоната:
Пролет,Лето

Стоката во категоријата