.

.

SUTI 50pcs/многу Бакар Позлата Родиум Популарни Геометриски Капка Вода Шема Обетки Приврзоци DIY рачно изработени Накит Додатоци

SUTI 50pcs/многу Бакар Позлата Родиум Популарни Геометриски Капка Вода Шема Обетки Приврзоци DIY рачно изработени

DEN 62.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Дијаметар:
3cm
Објектот Висина:
3cm
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Геометриски Додатоци
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
1g
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Должина:
3cm
квалитет:
Висок квалитет
Големина:
Mixed
Одговара:
Рачно изработени DIY Накит Одлуки И Наоѓање
боја:
родиум
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо

Стоката во категоријата