.

.

5 Брзина Автомобили Опрема Shift Knob Со боја на слонова коска се Подигне Хром Капа За Шкода Octavia 2 А5 MK2 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010

5 Брзина Автомобили Опрема Shift Knob Со боја на слонова коска се Подигне Хром Капа За Шкода Octavia 2 А5 MK2 2004

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Објектот Ширина:
14cm
Објектот Висина:
22cm
Материјал Тип:
ABS+СТП
Име На Модел:
1Z0711141C
Објектот Должина:
15cm
Година:
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010
Бренд Име:
kangbeier
Објектот Тежина:
0.21kg

Стоката во категоријата