.

.

Ultralight Водоотпорен Полиестер Унисекс Велосипедизам Торба Crossbody Торба Отворено Качување Торба Патување Работи Ранци Работи Кеси

Ultralight Водоотпорен Полиестер Унисекс Велосипедизам Торба Crossbody Торба Отворено Качување Торба Патување Работи

DEN 700.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитет:
Други
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
HU WAI JIAN ФЕНГ
Ранци Тип:
Softback
Материјал:
Најлон
Дожд Маска:
Yes
Функција:
Нормално Кампување ранец,Пешачење ранец
Број На Модел На:
G5
Големина:
24*16*41cm
Функција:
Велосипедизам, Кампување, Качување, Патување, Училишниот ранец
Стил:
отворено ранец,Најлон Пешачење Ранец
Тежина:
about 0.6kg
Пешачење ранец:
отворено спортска торба
Rucksack:
патна торба
велосипедизам Торба ранец:
училишен ранец
Отворено mountaineering торба:
туристички ранец
водоотпорен ранец:
мажите ранец
15L ранец:
Велосипедизам ранец

Стоката во категоријата