.

.

Телефон Екраните На Samsung Galaxy Папка G1600 СМ-G1600 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Замена на Делови G1600 LCD

Телефон Екраните На Samsung Galaxy Папка G1600 СМ-G1600 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Замена на Делови

DEN 783.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
црна, златна
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
GOODFIXOPP
Број На Модел На:
За Samsung Галакси Папка G1600
Резолуција На Екранот:
800x480
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S

Стоката во категоријата