.

.

80pcs 36x4 36*4 37x4 37*4 38x4 38*4 OD*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума Нафта Печат Grommet за Миење О-Прстен О Прстен Заптивка

80pcs 36x4 36*4 37x4 37*4 38x4 38*4 OD*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума Нафта Печат Grommet за Миење О-Прстен

DEN 177.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
36mm OD, 37mm OD, 38mm OD
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
36x4 37x4 38x4
Обликот:
Прстен Заптивка
Standard or Nonstandard:
Стандард

Стоката во категоријата