.

.

100pcs/многу 13x18cm Мешана Боја Christamas Drawable Organza Voile Подарок Пакување Мали Пакување Кеси Пошта За Свадба

100pcs/многу 13x18cm Мешана Боја Christamas Drawable Organza Voile Подарок Пакување Мали Пакување Кеси Пошта За Свадба

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
Роденден На Подарок Bag120900125
Објектот Должина:
12cm
Објектот Тежина:
1.3g
Објектот Ширина:
9cm
Производ Карактеристики:
Organza Подарок Накит Пакување Кеси
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Ткаенини

Стоката во категоријата