.

.

Кошаркарскиот Натпревар Медал Награда Цинк Легура Службен Спортски Натпревар Награда Шампион Златен Медал Награда за дете Бесплатен Превозот

Кошаркарскиот Натпревар Медал Награда Цинк Легура Службен Спортски Натпревар Награда Шампион Златен Медал Награда

DEN 475.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
XH-ТЦ-001
Тип:
Медал
Дијаметар:
65mm
Материјал:
Цинк Легура
Дебелина:
4mm
Тежина:
70g
боја:
злато, сребро, бронза

Стоката во категоријата