.

.

SAUVOO 10pcs/многу Бог Боја 9 Дупка Магнетни Clasps Конектори 55x14.5mm за DIY Ѓердан Накит Одлуки Наоди Снабдувач F1312

SAUVOO 10pcs/многу Бог Боја 9 Дупка Магнетни Clasps Конектори 55x14.5mm за DIY Ѓердан Накит Одлуки Наоди Снабдувач

DEN 420.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Производ Карактеристики:
магнетни clasps
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
F1312
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Бренд Име:
SAUVOO
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
тон сребро.
Големина:
5.5*1.45 cm
Тежина:
14.6 g/многу
КОЛИЧИНА:
10 set/многу
Тип:
магнетни clasps конектор
дизајн:
нараквици магнетни clasps конектор
Функција:
neckalce магнетни clasps конектор
Употреба:
накит магнетни clasps конектор

Стоката во категоријата