.

.

FMA PEQ LA5 Надградба на Верзија LED Бела светлина + Црвени ласерски со IR Леќи Факел Кампување за Шлем Лов TB0072/TB0074/TB0076

FMA PEQ LA5 Надградба на Верзија LED Бела светлина + Црвени ласерски со IR Леќи Факел Кампување за Шлем Лов TB0072/TB0074/TB0076

DEN 1262.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
RuoskyGear
Сезоната:
Универзална
Применливи Луѓе:
Мажи
Возраст:
>14 Години
Материјал:
Композити
Спорт:
Други
Глава Турнеја:
58-60cm
Стил:
Средината Опфатени
Број На Модел На:
TB0072/TB0074/TB0076
Тип:
Шлем
ласер во боја:
Зелена
Нова тежина:
за 165g
Батеријата:
2 x CR123A батерии или 2 x 16340 / RCR123A
Напон:
3V or 3.7V
контрола на опрема:
Копчето Се Префрлите
Боја на располагање:
FG/Б.К/DE
O - Прес:
Силна светлина светло копче за да го отворите
P - Режим:
ЛАСЕРСКАТА светлина е на
Пакет:
не вклучувајќи батерија
производител:
FMA

Стоката во категоријата