.

.

Водоотпорен Windproof Деца Outerwear Бебе Девојки Јакни Деца Деца Грб Топло Поларните Руно Есен Зима Пролет За 3-12T

Водоотпорен Windproof Деца Outerwear Бебе Девојки Јакни Деца Деца Грб Топло Поларните Руно Есен Зима Пролет За 3-12T

DEN 565.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Дете НИ Големина:
3T, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Бренд Име:
TBwish
Стил:
Активни
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
Деца Јакни 10
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Платно
Јака:
Маскирани
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Plaid

Стоката во категоријата