.

.

Трговија на големо 100pcs прекрасна виолетова паун пердув око 80-90cm / 32-36 инчен декоративни прослава фаза перформанси diy пердуви

Трговија на големо 100pcs прекрасна виолетова паун пердув око 80-90cm / 32-36 инчен декоративни прослава фаза перформанси

DEN 767.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Шема:
Суровини
Број На Модел На:
2131
Бренд Име:
YY-tesco
Материјал:
Опашот На Пердув
Должина:
80CM-90CM / 32-36inch
Употреба:
Свадби Партии И Други Празнична Декорација
Количина:
100pcs

Стоката во категоријата